Обговорили питання запобігання та протидії домашньому насильству

Обговорили питання запобігання та протидії домашньому насильству

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Людмили Балюк відбулось засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

У зборах взяли участь представники управління праці та соціального захисту населення РДА, служби у справах дітей РДА, Нововодолазького ВП Первомайського ВПГУНП в Харківській області, відділу освіти РДА, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, медичної галузі.

Під час засідання було розглянуто питання відпрацювання алгоритму дій у роботі з попередження насильства в сім’ї; взаємодії структурних підрозділів у здійсненні заходів щодо попередження насильства в сім’ї відповідно до Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі від 22.08 2018 №658; направлення жінок, постраждалих від домашнього насильства до «Кризового центру».

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/747 | Переглядів: 50Дата публікації: 10:35 16.01.2019