Нагальні питання вирішуємо разом!

Нагальні питання вирішуємо разом!

Протягом останнього тижня на Нововодолажчині, як і по всій території України, тривали сильні снігопади й хуртовини.

У зв’язку з погіршенням погодних умов, рух транспорту на дорогах практично всіх населених пунктів району був ускладнений. Спецтехніка працювала в посиленому режимі. Проте до районної державної адміністрації надійшло ряд звернень з проханням посприяти усуненню наслідків негоди на окремих ділянках доріг.

Здебільшого мова йшла про шкільні маршрути. Звісно керівництво адміністрації не оминуло увагою цю проблему і звернулось за вирішенням питання до філії "Нововодолазький райавтодор" ДП "Харківський облавтодор" ВАТ ДАК Автомобільні дороги України.

Як відомо, дорожні служби району підпорядковані безпосередньо обласним відповідним службам, а районна державна адміністрація виконує наглядову функцію та всіляко намагається за необхідності спрямовувати роботу даних підприємств. У результаті співпраці та екстрених перемовин, наслідки снігопадів на цих ділянках було оперативно ліквідовано. Зокрема, це дороги, сполученням Нова Водолага- Ордівка-Бірки, під’їзди до сел Охоче та Рябухіне.

Керівництво Нововодолазька РДА висловлює вдячність директору філії "Нововодолазький райавтодор" за оперативність у вирішенні питання та закликає мешканців району віднестись до ситуації з розумінням та терпінням. Заходи з усунення негоди активно продовжуються та знаходяться під контролем. Прохання до водіїв – в негоду бути обережними за кермом, та за можливості утриматись від дальніх поїздок.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/746 | Переглядів: 43Дата публікації: 10:32 16.01.2019