До відома мешканців Нововодолазького району!

До відома мешканців Нововодолазького району!

Технічна перевірка засобів оповіщення населення

Відповідно до графіку, затвердженого головою обласної державної адміністрації – керівником територіальної підсистеми Харківської області єдиної державної системи цивільного захисту, 16 січня 2019 року  о 14 годині 25 хвилин буде проводитися технічна перевірка автоматизованої системи оповіщення населення Харківської області з включенням електросирен.

Уривчасте звучання електросирен означає  -  «УВАГА  ВСІМ!».

Почувши звучання електросирен, необхідно включити обласне телебачення, радіомовлення (дротове або єфірне на частоті 67,13 МГц) для прослуховування повідомлень, що передаються. В подальшому діяти відповідно до отриманої інформації.

Під час проведення планової технічної перевірки необхідно зберігати спокій та продовжувати свої справи.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/742 | Переглядів: 67Дата публікації: 13:57 14.01.2019