Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
До уваги виборців Нововодолазького району!
До уваги виборців Нововодолазького району!

Поділитися новиною:

До уваги виборців Нововодолазького району!

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України

Шановні виборці!  Для того, щоб ви потрапили до списків виборців та змогли беззаперечно реалізувати своє конституційне право – право вибору, просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

Особливо це стосується виборців:

- кому після дня останніх виборів виповнилося 18 років і які голосуватимуть вперше;

- змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;

- мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли, або не являються громадянами України);

- виборців, колишніх військовослужбовців строкової служби;

- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

- які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь.

Якщо у вас немає доступу до інтернету, зверніться з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: смт Нова Водолага, вул. Гагаріна, 7 контактні телефони:  4-35-14, 4-27-85.

Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних,  з 8.00 до 17.00, у п’ятницю з 8.00 до 16.00. Обідня перерва: 12.00-13.00.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/741 | Переглядів: 221Дата публікації: 13:15 14.01.2019