До уваги виборців Нововодолазького району!

До уваги виборців Нововодолазького району!

31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України

Шановні виборці!  Для того, щоб ви потрапили до списків виборців та змогли беззаперечно реалізувати своє конституційне право – право вибору, просимо вас уточнити свої персональні дані, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

Особливо це стосується виборців:

- кому після дня останніх виборів виповнилося 18 років і які голосуватимуть вперше;

- змінили прізвище чи місце проживання протягом останнього періоду;

- мають інформацію про помилкове включення до списків інших громадян, які вже не проживають за адресами, вказаними у списках виборців (змінили місце проживання, померли, або не являються громадянами України);

- виборців, колишніх військовослужбовців строкової служби;

- громадян, що повернулися з місць позбавлення волі;

- які під час останніх виборів у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних, або взагалі були відсутні в них та не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «особистий кабінет виборця». Цей програмний ресурс функціонує на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» (www.drv.gov.ua) з метою отримання виборцем інформації про включення його до реєстру в будь-який час, та в будь-якому місці. Для того, щоб отримати дану інформацію, необхідно зареєструватися на вказаному ресурсі і через деякий час на вашу електронну адресу надійде відповідь.

Якщо у вас немає доступу до інтернету, зверніться з паспортом до відділу ведення Державного реєстру виборців за адресою: смт Нова Водолага, вул. Гагаріна, 7 контактні телефони:  4-35-14, 4-27-85.

Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних,  з 8.00 до 17.00, у п’ятницю з 8.00 до 16.00. Обідня перерва: 12.00-13.00.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/741 | Переглядів: 36Дата публікації: 13:15 14.01.2019