Обов’язкова подача звіту по квоті!!!

Обов’язкова подача звіту по квоті!!!

Служба зайнятості інформує!

08.01.2019 року набрав чинності Порядок надання роботодавцями державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню.

Відтепер звіт за 2018 рік про працевлаштування осіб квотної категорії подають всі підприємства, установи, організації крім фізичних осіб-підприємців, з чисельністю від 8 осіб.

При цьому ПОУ з чисельністю від 20 осіб заповнюють за 2018 рік тільки рядки:

01 - середньооблікова чисельність штатних працівників за попередній календарний рік (усього);

02 - середньооблікова чисельність штатних працівників, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню відповідно до ч.1 ст.14 Закону України «Про зайнятість населення» (крім осіб з інвалідністю), які працювали на умовах повної зайнятості;

03 - квота у розмірі 5 % середньооблікової чисельності штатних працівників;

06 - чисельність громадян, яких планується працевлаштувати в поточному році у рахунок квоти.

ПОУ з чисельністю від 8 до 20 осіб, заповнюють тільки рядки:

04 - середньооблікова чисельність штатних працівників за звітний рік (усього);

05 - середньооблікова чисельність штатних працівників за звітний рік, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до статті 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», залишилося 10 і менше років;

За детальнішою інформацією звертатися до Нововодолазької районної філії Харківського ОЦЗ, за адресою: вул. Донця Григорія, 16 А або за тел. 4-20-57, 4-57-27, 4-22-40.

Такий звіт за формою, що додається необхідно подати до Служби зайнятості у термін до 01 лютого 2019 року.

Фізичні - особи підприємці звіт не подають.

Приєднані документи:

БЛАНК
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/740 | Переглядів: 41Дата публікації: 11:02 14.01.2019