Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Школярам допоможуть готуватися до ЗНО в соціальній мережі
Школярам допоможуть готуватися до ЗНО в соціальній мережі

Поділитися новиною:

Школярам допоможуть готуватися до ЗНО в соціальній мережі

У Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця в рамках проекту підтримки школярів #ЗНОцеПРОСТО запущено акаунт в Іnstagram

Учасники акаунту матимуть можливість ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам програм ЗНО 2019 року, пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування тощо.

Контент, який розміщено в акаунті, розроблений провідними викладачами економічного університету. Доступна візуально-графічна форма викладення матеріалу допомагає школярам проводити з користю час, користуючись соціальними мережами. Кожного дня виходить одна з рубрик: мотивація ЗНО, лайфхаки ЗНО, секрети розв’язання завдань ЗНО, тренінг ЗНО, новини ЗНО.

«Найголовнішим моментом при підготовці до ЗНО і при самому написанні тестових завдань є чітке знання теорії. Тому поряд з традиційними методами і формами перевірки знань та умінь учнів і був запроваджений цей акаунт, який дозволяє використовувати завдання тестового характеру, за допомогою яких учні ознайомлюються з тематикою та структурою завдань, стратегією та тактикою виконання роботи. Саме така робота, контролювального та навчального характеру, наближає учня до «формату» ЗНО», - розповіли ініціатори проекту.

Скористатись безкоштовним ресурсом для підготовки до ЗНО зможуть абітурієнти з усієї України.

Теги: зно економічний університет іnstagram

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/739 | Переглядів: 213Дата публікації: 10:25 14.01.2019