Семінар з питань подання електронних декларацій
Семінар з питань подання  електронних декларацій

Семінар з питань подання електронних декларацій

Черговий етап декларування розпочався з 1 січня 2019 року, і триватиме до 1 квітня 2019 року

Сьогодні в малій залі районної державної адміністрації відбувся семінар з питань подання  електронних декларацій, за участю працівників районної державної адміністрації.

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції апарату РДА Наталія Чижикова повідомила, що черговий етап декларування розпочався з 1 січня 2019 року, і триватиме до 1 квітня 2019 року. Вона нагадала про наслідки та відповідальність за несвоєчасне подання декларацій та за подання cуб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей або умисне неподання суб’єктом декларування декларації. Окрім того присутні ознайомились із положенням чинного законодавства стосовно додаткових заходів фінансового контролю, а саме повідомлення про факт суттєвої зміни майнового стану.

Кожен з присутніх мав можливість отримати аргументовані відповіді щодо інших питань виконання свого обов’язку – подання щорічної електронної декларації.

Ознайомитись з  інформацією щодо особливостей її заповнення можна  на офіційному сайті Нововодолазької РДА та в групі  «Нововодолазька районна державна адміністрація» соціальної мережі Facebook.

Альбом: Семінар з питань подання  електронних декларацій
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/731 | Переглядів: 122Дата публікації: 13:12 09.01.2019