З Різдвом Христовим!

З Різдвом Христовим!

Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Шановні мешканці нововодолазького району!

Від щирого серця вітаю вас із радісним і світлим святом - Різдвом Христовим, яке сповнює наші душі добром та надією, вірою в те, що світло і правда завжди переможуть.

Я вірю, що мир і спокій обов’язково прийдуть на нашу землю, вірю в те, що ми гідно пройдемо той шлях випробувань, який випав на нашу долю,  що в наших родинах завжди пануватимуть любов і взаєморозуміння.

Зичу, щоб благодатне світло Різдвяної зірки осяяло ваші серця та оселі великою духовною радістю, подарувало тепло спілкування у колі найдорожчих людей, надихнуло на нові благородні справи  задля  розвитку та процвітання нашого краю.

Бажаю всім нам добра, взаєморозуміння, достатку, любові, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров’я та всіх благ! Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової дороги в мирний щасливий рік.

З повагою - Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/721 | Переглядів: 76Дата публікації: 13:13 06.01.2019