У Нововодолазькій ЦРЛ повним ходом тривають ремонтні роботи

У Нововодолазькій ЦРЛ повним ходом тривають ремонтні роботи

Нині в Україні активно впроваджується реформа медичної галузі, що розпочалася зі змін у фінансуванні системи охорони здоров’я, а саме закладів надання первинної допомоги. На ряду з цим проводяться ремонтні роботи в стаціонарних лікувальних закладах, які не велися десятки років. Це один із пріоритетів роботи як районної, так і обласної влади.

За підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличної чи не в усіх районах області нині активно оновлюються медичні заклади – проводяться капітальні та поточні ремонти, будуються амбулаторії. Все це відбувається й на Нововодолажчині.

Вже кілька місяців поспіль у КЗОЗ «Нововодолазька ЦРЛ» триває капітальний ремонт хірургічного корпусу закладу: наразі вже замінено всі двері в палатах на пластикові, покладено плитку в операційних кімнатах відділення інтенсивної терапії та хірургічного відділення, замінено комунікації; сьогодні обшиваються стіни та стеля в палатах та коридорах, підлога вистеляється плиткою, виконується декоративна штукатурка, після якої на черзі фарбування. Усі ремонтні роботи контролює особисто голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін, регулярно здійснює робочі поїздки до медичного закладу, сприяє вирішенню назрілих питань.

Кожній людині так чи інакше доводиться бувати в закладах охорони здоров’я, і умови перебування в них є досить важливим питанням  як для пацієнтів, так і для лікарів. До того ж медична реформа сприйматиметься тоді, коли будуть відремонтовані лікарні, встановлено сучасне обладнання, підвищено рівень фахової медичної допомоги. На щастя саме цей процес зараз відбувається в Нововодолазькому районі.
Попереду ще багато планів, та головне, що на місцевому рівні є ініціатива керівництва району та підтримка голови області, тож усі плани будуть обов’язково  реалізовані.

Альбом: У Нововодолазькій ЦРЛ повним ходом тривають ремонтні роботи
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/720 | Переглядів: 54Дата публікації: 14:10 04.01.2019