У с. Ватутіне реалізуються два проекти з водопостачання

У с. Ватутіне реалізуються два проекти з водопостачання

Довгі роки місцеві мешканці в очікуванні якісної води

Вже понад 11 років для ватутінської громади гостро стоїть проблема якості питної води. Аналіз, проведений у 2007 році, виявив великий вміст шкідливих речовин, норми яких значно перевищені. Місцеві мешканці постійно скаржаться на погане самопочуття, невідступно ініціюють вирішення життєво-важливого питання. З цього приводу люди звернулись за допомогою до голови районної державної адміністрації.

У свою чергу Роман Мерзлікін направив звернення до обласної державної адміністрації на виділення коштів для будівництва нового водопроводу по вулиці Станційна. На даний час вже розроблено проектно-кошторисну документацію, отримано експертизу, прокачано свердловину, проведено лабораторне дослідження води. Дякуючи ТОВ «Агроком Нова Водолага»  оформлено дозвіл на спецводокористування. Окрім того планується зведення водонапірної вежі та здійснення інших відповідних робіт.

Реалізацію другого проекту (на умовах співфінансування районного та сільського бюджетів) заплановано по вулиці Нова. До районної державної адміністрації надійшло звернення від Ватутінського сільського голови Наталії Казакової з проханням направити кошти на зведення нової водонапірної вежі Рожновського. По даному проекту також розроблено проектно-кошторисну документацію, проведено експертизу та розпочато підготовчі роботи.

Варто зазначити, що якість питної води – дійсно важливе питання для суспільства, адже від неї безпосередньо залежить стан здоров’я людей – нинішніх та майбутніх поколінь. А задача органів влади – зробити все можливе для покращення рівня життя громади.

Альбом: У с. Ватутіне реалізуються два проекти з водопостачання
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/712 | Переглядів: 32Дата публікації: 11:49 03.01.2019