Новорічні подарунки для дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах

Новорічні подарунки для дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах

Святковий настрій для кожної дитини

Днями діти Нововодолазького району, які перебувають у складних життєвих обставинах отримали солодкі новорічні подарунки від Фонду Марини Порошенко, які передала радник голови обласної державної адміністрації Алла Ройтблат. А вручили їх заступник голови районної державної адміністрації Ганна Вержековська, начальник служби у справах дітей РДА Валентина Несміян та головний спеціаліст служби Оксана Омельник.
Щира вдячність Марині Анатоліївні, Аллі Борисівні, волонтерам за чуйність, доброту та безкорисливість! Адже саме ці діти потребують чи не найбільше турботи й тепла.

Альбом: Новорічні подарунки для дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/707 | Переглядів: 84Дата публікації: 08:50 02.01.2019