Шановні мешканці Нововодолазького району!

Шановні мешканці Нововодолазького району!

Наближаються Новорічні свята – вісники оновлення, мрій і сподівань

Рік, що минає приніс багато позитивних змін для Нововодолажчини: створено вже дві об’єднані територіальні громади, активно поповнюється матеріально-технічна база закладів освіти, відновлюється центральна районна лікарня, покращується інфраструктура. Попереду ще багато роботи, багато планів спрямованих на розвиток територій та турботу про людей.

Довкола вже панує атмосфера свят, тож нехай вони принесуть вам і вашим родинам добро, мир і достаток, а Різдвяні вогні сповнять ваші серця радістю та натхненням. Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму, прихильності долі, нових звершень і святкового настрою!

З повагою та найщирішими вітаннями - голова Нововодолазької районної державної адміністрації Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/702 | Переглядів: 64Дата публікації: 15:04 30.12.2018