На Нововодолажчини відзначили День Святого Миколая

На Нововодолажчини відзначили День Святого Миколая

19 грудня православні християни відзначають День Святого Миколая, який вважається покровителем дітей

З цієї нагоди в Нововодолазькому районному будинку культури відбулося театралізоване дійство для дітей пільгових категорій населення Нововодолазького району.

На початку заходу представники влади привітали малечу зі святом з побажаннями миру, злагоди, добра та здійснення найзаповітніших дитячих мрій. Одна з них здійснилася саме цього дня: юнаку з числа дітей-сиріт нещодавно було придбано квартиру. Ключі від помешкання новому власнику під час святкування Дня Святого Миколая, передав голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін.

Приємним сюрпризом для всіх присутніх дітлахів стало театралізоване дійство «Йде до дітей Святий Миколай», за участі циркової студії «Сучасник», а також шоу мильних бульбашок. Це відбулося завдяки спільним зусиллям Нововодолазької районної державної адміністрації, на чолі з Романом Мерзлікіним; Старовірівської сільської ради, на чолі з Миколою Біндусом; Просянської сільської ради, на чолі з Олександром Вітром; Рокитненської сільської ради, на чолі з Олексієм Сльотою; Ватутінської сільської ради, на чолі з Наталією Казаковою; Охоченської сільської ради, на чолі з Віталієм Шестаковим; Караванської сільської ради, на чолі з Сергієм Пасько, Мелихівської  сільської ради, на чолі з Віктором Рудаченко.

Дітки перебували в неймовірно піднесеному настрої, долучались до спілкування з артистами, брали участь у номерах на сцені, розповідали віршики про Миколая та отримували від нього гостинці. По завершенню заходу всі дітлахи отримали солодкі подарунки.

Альбом: На Нововодолажчини відзначили День Святого Миколая
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/681 | Переглядів: 66Дата публікації: 13:09 20.12.2018