Призначено заступника голови районної державної адміністрації

Призначено заступника голови районної державної адміністрації

Відповідно до розпорядження голови Нововодолазької районної державної адміністрації від 19.12.2018 року № 157-к на посаду заступника голови районної державної адміністрації з 20 грудня 2018 року призначено Хов`якова Євгена Миколайовича.

Біографічна довідка: народився 01 квітня 1976 року в смт Лозівське Слов’яносербського району Луганської області. Закінчив Донбаський гірничо-металургійний інститут за спеціальністю автоматизація технологічних процесів і виробництв, бакалавр з автоматизації за спеціалізацією «автоматизація промислових технологічних процесів і виробництв» (1997 рік); Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» за спеціальністю «Автоматизоване управління технологічними процесами», інженер з автоматизації (2012 рік) та Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» за спеціальністю «Адміністративний менеджмент», менеджер з адміністративної діяльності (2014 рік).

Трудова діяльність: служба в органах МВС України; головний спеціаліст відділу теплопостачання  та водопровідно-каналізаційного забезпечення Головного управління житлово-комунального господарства Харківської обласної державної адміністрації, м. Харків; заступник начальника відділу теплопостачання  та водопровідно-каналізаційного забезпечення Головного управління житлово-комунального господарства Харківської обласної державної адміністрації, м. Харків; заступник начальника відділу теплопостачання  та водопровідно-каналізаційного забезпечення Департаменту житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Харківської обласної державної адміністрації, м. Харків; інженер із заготівлі брухту ТОВ «Альфамет», м. Донецьк; директор ТОВ «Нововодолазькі теплові мережі», смт Нова Водолага, Харківська область; заступник директора ТОВ «Альтернативні системи опалення», м. Богодухів,  Харківська область; директор ТОВ «Альтернативні системи опалення», м. Богодухів,  Харківська область.

Багато часу приділяє громадській діяльності. З 2011 року є членом ради керівників в Спілці Підприємців Харківської області.  З 2015 року – депутат Нововодолазької районної ради VII скликання та займаю посаду голови постійної комісії з питань комунальної власності, будівництва, ЖКГ, розвитку інфраструктури, транспорту і зв’язку. З липня 2018 року являюсь радником голови Нововодолазької районної державної адміністрації з економічних питань.

Одружений. Має доньку. Активно займається спортом: рукопашний бій, бокс, шахи.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/680 | Переглядів: 86Дата публікації: 10:35 20.12.2018