В Нововодолазькому районі для особи з числа дітей-сиріт придбано квартиру

В Нововодолазькому районі для особи з числа дітей-сиріт придбано квартиру

Ключі від помешкання новому власнику під час святкування Дня Святого Миколая, передав голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін

З новим придбанням юнака також привітали радник голови обласної державної адміністрації Алла Ройтблат, голова районної ради Світлана Ротач, голова Старовірівської сільської ради об’єднаної територіальної громади Микола Біндус. Окрім ключів хлопець отримав ще ряд цінних подарунків від представників влади.
Державна програма забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, запрацювала минулого року, коли за ініціативи Президента України Петра Порошенка на ці цілі вперше була виділена субвенція з держбюджету. Цим коштом у Харківській області придбали 15 об'єктів нерухомого майна: 12 квартир і таун-хаус на чотири квартири для забезпечення житлом 20 дітей-сиріт у Зміївському, Харківському та Первомайському районах, а також 2 житлових будинки - для дитячих будинків сімейного типу в Красноградському і Зміївському районах. Цього року до цього списку долучилась і Нововодолажчина.

Альбом: В Нововодолазькому районі для особи з числа дітей-сиріт придбано квартиру
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/677 | Переглядів: 125Дата публікації: 14:47 19.12.2018