День чаю в Охоченській бібліотеці

День чаю в Охоченській бібліотеці

"Завітайте на гостини"

15 грудня - Міжнародний день чаю. Як добре, коли за вікном сніжна зима,  хочеться  випити чашечку ароматного гарячого чаю! Тож 13 грудня до  Охоченської сільської бібліотеки –філії завітали активні читачі,  учні 9 класу Охоченського ліцею разом з класним керівником Мхітарян Г.І., де для них  була проведена літературно-пізнавальна презентація "Завітайте на гостини", що знайомить з традиціями чаювання. На заході ведучі Нечай А.І. та  Часовітіна Л.С. познайомили дітей з історією чаю, унікальністю традиційного чаювання, будовою та особливостями самовару - неодмінного атрибута сімейного спокою і домашнього затишку наших предків. Ознайомили гостей із літературними творами про чай та самовар, прислів'ями про чаювання  складеними нашим народом, загадали загадки. В кінці заходу господиня бібліотеки Дурнєва А.М. пригостила всіх ароматним чаєм зі смаколиками та розповіла декілька прикмет, які стосуються чаювання.

Альбом: День чаю в Охоченській бібліотеці
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/669 | Переглядів: 84Дата публікації: 09:10 17.12.2018