Матеріально-технічна база освітніх закладів району активно поповнюється

Матеріально-технічна база освітніх закладів району активно поповнюється

Голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін регулярноно відвідує школи району

В Україні нині триває реформа галузі освіти, ініційована Президентом. Нововодолазька районна державна адміністрація активно сприяє її впровадженню в районі. На даний час велика увага приділяється оновленню матеріально-технічної бази закладів.

14 грудня чергова партія шкільних меблів (180 учнівських комплектів), до яких входить парта одномісна антискаліозна регульована та стілець надійшла до закладів освіти Нововодолазького району. Голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін  разом з депутатом районної ради Євгеном Хов’яковим  відвідали школи, в які було доставлено меблі аби особисто оцінити їх якість.

Окрім того, всі заклади вже отримали стінки для перших навчальних класів та дошки магнітні крейдяно-маркерні для початкових класів. У більшості закладів з’явились розкреслені дошки для початкової школи (2-4 класи) та дошки не розкреслені для середньої та старшої школи, а також регульовані, антискаліозні двомісні парти та стільці для середньої та старшої школи.

Також ряд закладів поповнився дидактичним матеріалом для проведення занять з дітьми, які знаходяться на інклюзивному навчанні та для кабінетів української мови. Кілька шкіл отримали комп׳ютерну техніку, відповідні меблі та інформаційні матеріали. Все це завдяки співфінансуванню та співпраці з обласною державною адміністрацією та депутатським корпусом.

Аби більш детально ознайомитись із потребами закладів освіти і взагалі громади, голова районної державної адміністрації регулярно здійснює робочі поїздки до всіх сільських рад району, де проводить виїзні прийоми громадян, спілкується з місцевими мешканцями, бере участь у загальношкільних батьківських зборах, відвідує інші заклади соціальної сфери.

Робота продовжується. На часі ще багато планів, які спільними зусиллями обов׳язково будуть реалізовані!

Альбом: Матеріальна база закладів освіти Нововодолажчини активно поповнюється
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/666 | Переглядів: 119Дата публікації: 17:20 15.12.2018