Шановні працівники суду!

Шановні працівники суду!

Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята! Статус правової держави великою мірою підтримується діяльністю судів, бо саме судді мають вирішувати конфлікти у всіх сферах суспільних відносин на засадах законності, об'єктивності і неупередженості. Переконаний, що визначальними принципами вашої роботи є верховенство права, захист порушених прав і свобод людини, незалежність у здійсненні правосуддя і професійна честь. Вірю, що Ви й надалі докладатимете всіх зусиль для зміцнення демократичних засад судочинства, реалізації та захисту прав і законних інтересів кожного громадянина та суб'єктів господарювання, забезпечення неупереджених, виважених, незалежних і справедливих судових рішень, які виносяться іменем держави.

З нагоди професійного свята зичу вам витримки і сили духу, натхнення та оптимізму, міцного здоров'я, родинного щастя та нових здобутків у професійній діяльності в ім’я процвітання України.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/665 | Переглядів: 29Дата публікації: 07:35 15.12.2018