Голова Нововодолазької РДА продовжує традиційні зустрічі з мешканцями району

Керівництво районної державної адміністрації активно сприяє розвитку соціальної сфери села

13 грудня Роман Мерзлікін побував у с.Просяне, де взяв участь у загальношкільних батьківських зборах Просянського ліцею, разом з депутатом районної ради Олегом Агаповим, в.о. начальника відділу освіти Нововодолазької РДА Людмилою Чаюк, Просянським сільським головою Олександром Вітром.
Під час зустрічі присутні обговорили актуальні питання, які стосуються як освітнього процесу, так і потреб громади в цілому, зокрема, ремонт даху ліцею, покращення інфраструктури, поповнення матеріально-технічної бази закладу та інше. До речі, днями в навчальному закладі з’явились нові меблі (шкільна стінка), дошка магнітна крейдяно-маркерна та дидактичний матеріал для проведення занять з дітьми, які знаходяться на інклюзивному навчанні. Наразі очікуються комплекти меблів для перших класів – парти та стільці.
Голова адміністрації постійно акцентує увагу на результативності командної роботи, зокрема з обласною державною адміністрацією, на чолі з Юлією Світличною, яка активно сприяє розвитку закладів соціальної сфери, та депутатським корпусом районної ради.
Користуючись нагодою, Роман Валерійович передав дитячому садочку бактерицидний опромінювач для дезінфекції приміщення, придбаний за сприяння благодійного фонду «Даруй Добро», з яким Нововодолазька РДА співпрацює вже досить тривалий час.
Сільський голова та директор школи Надія Коваленко висловили щиру вдячність Роману Валерійовичу від імені громади за підтримку та сприяння розвитку краю.

Голова Нововодолазької РДА продовжує традиційні зустрічі з мешканцями району
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/662 | Переглядів: 82Дата публікації: 10:36 14.12.2018