Коментар голови Нововодолазької районної державної адміністрації з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Шановні нововодолажчани! Сьогодні ми вшановуємо людей, котрі ціною власного життя і здоров’я здолали страшну трагедію, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції, зупинивши розбурхану стихію некерованої ядерної реакції. І наш громадянський обов’язок – пам’ятати героїв, які живуть поруч із нами, та вшановувати пам'ять загиблих, внаслідок катастрофи.

Дорогі учасники ліквідації аварії! Висловлюю щиру вдячність за ваш неоціненний подвиг, героїзм і мужність. Ми в невідплатному боргу перед вами. Щиро бажаю вам та вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч із вами буде людська вдячність за ваші добрі справи!

З повагою - Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/661 | Переглядів: 46Дата публікації: 06:26 14.12.2018