Семінар-практикум бібліотечних працівників

Семінар-практикум бібліотечних працівників

Днями на базі Нововодолазької ЦРБ відбувся черговий семінар-практикум бібліотечних працівників Нововодолазької ЦБС, в рамках якого було розглянуто ряд актуальних питань.

Директор Нововодолазької ЦБС  Цимбал О.І.  у своєму виступі приділила  значну увагу  плануванню  роботи  бібліотек  ЦБС  у 2019 році,  розкрила  основні аспекти організації масових заходів,  посилаючись на Календар знаменних і пам’ятних дат, наголосила на підготовці  інформаційного звіту за 2018 рік. Також,  Ольга Іванівна  розповіла про участь у обласному конкурсі «ВікіХарківщина-2018», запропонувала  працівникам готуватися та стати учасниками цього  конкурсу у наступному році.

В рамках семінару  бібліотечних працівників директором ЦБС було проведено інформаційну годину  «Через правову освіту до правової держави», яка  була приурочена до Всеукраїнського тижня права.

Загальні аспекти підготовки до здачі річних звітів, а саме питання стосовно графіків здачі звітів бібліотек  Нововодолазької  ЦБС, переліку документів, які треба мати при собі, щоб здати річний звіт, помилки у минулорічному звіті  висвітлила у своєму виступі бібліотекар ЦРБ Хлипенко В.Д.

Редактор  ЦРБ Лиман Н.А. в ході семінару  провела консультацію стосовно заповненння актів на списування періодики, підвела підсумки аналізу книжкового фонду, щодо переходу на УДК. Значну увагу Ніна Андріївна приділила питанню вилучення із фонду та списуванню застарілої літератури.

Закінчився семінар виступом Чандера С.Ю., бібліотекаря  ЦРБ , голови профспілки працівників культури Нововодолазького району, який   у своєму виступі зосередився на обговоренні нового Колективного договору та необхідності  створення первинної  профспілкової організації у Старовірівській  ОТГ.

Альбом: Семінар-практикум бібліотечних працівників
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/650 | Переглядів: 227Дата публікації: 10:41 10.12.2018