Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Щиро вітаю працівників органів місцевого самоврядування з професійним святом!

Представляти громади, знати їх проблеми і докладати всіх зусиль для їх вирішення – почесна і відповідальна місія. У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації громадських і приватних інтересів, сприяти вирішенню життєво важливих питань не лише місцевого чи регіонального, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами, їх громадськими об’єднаннями та владою.

Користуючись нагодою, висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові Нововодолазького району.

Бажаємо всім жителям територіальних громад, депутатам місцевих рад, працівникам органів місцевого самоврядування міцного здоров’я, щастя та нових професійних здобутків.

З повагою - голова Нововодолазької районної державної адміністрації Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/646 | Переглядів: 29Дата публікації: 08:17 07.12.2018