Візит голови райдержадміністрації в Охоче

Візит голови райдержадміністрації в Охоче

Нововодолазька районна державна адміністрація продовжує вирішувати проблеми мешканців Нововодолазького району.

Сьогодні Роман Мерзлікін побував на загальношкільних батьківських зборах Охоченського ліцею, під час яких було обговорено не лише освітні питання, а й загалом потреби Охоченської громади.
   Людей здебільшого цікавила тематика інфраструктури, землі, децентралізації. На всі порушені питання Роман Валерійович надав детальні роз’яснення, консультації та рекомендації. Він зазначив, що готовий всебічно допомагати у вирішенні тих чи інших питань, за наявності зворотного зв’язку та ініціативи з боку громади. А вони вирішуються, бо діє командна робота у співпраці з обласною державною адміністрацією, на чолі з губернатором Юлією Світличною та депутатським корпусом районної ради.

Під час візиту голова адміністрації оглянув класи інклюзивного навчання з оновленими меблями. Днями очікуються комплекти меблів для перших класів – парти та стільці. Окрім того, заклад поповнився дидактичним матеріалом для класів з інклюзивним навчанням та кабінету української мови, придбаними за кошти державного бюджету. Директор закладу Любов Харченко та батьки висловили вдячність Роману Валерійовичу за сприяння розвитку закладу та турботу про дітей.

Альбом: Візит голови райдержадміністрації в Охоче
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/645 | Переглядів: 101Дата публікації: 19:38 06.12.2018