Голова Нововодолазької РДА сприяє вирішенню проблем мешканців району

Голова Нововодолазької РДА сприяє вирішенню проблем мешканців району

Роман Мерзлікін провів особистий прийом громадян

5 грудня голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін провів плановий особистий прийом громадян, в ході якого до нього звернулись мешканці Ватутнської сільської ради та Мелихівського старостинського округу .

Перше питання стосувалось поновлення газопостачання в домоволодінні. Чоловік не згоден з діями працівників газового господарства, а саме з черговим переоформленням документації. Інше звернення стосувалось кредитних спорів - жінка потребувала юридичної консультації та допомоги в подальшому вирішенні питання в правовому полі.

Заявникам було надано детальні роз’яснення, консультації та рекомендації щодо вирішення порушених питань. Голова районної державної адміністрації взяв їх під особистий контроль.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/642 | Переглядів: 37Дата публікації: 10:45 06.12.2018