Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Шановні військовослужбовці! Дорогі захисники України!

Прийміть найщиріші вітання з найкращими побажаннями добра, здоров’я, оптимізму та професійних здобутків з нагоди Дня Збройних сил України! За плечима наших військовослужбовців славні традиції предків, які зберегли для нас мирне сьогодення - величезна їм за це вдячність і низький уклін. І сьогодні наша армія демонструє таку ж звитягу, мужність та самопожертву, потом і кров’ю відстоюючи цілісність та незалежність нашої держави. Ми твердо віримо у вас та світле майбутнє нашої держави. Від душі бажаю всім вам незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх ваших мрій і побажань.

З повагою - голова Нововодолазької районної державної адміністрації Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/641 | Переглядів: 23Дата публікації: 09:05 06.12.2018