Нововодолазька районна державна адміністрація постійно опікується закладами соціальної сфери району, зокрема освітніми. Нині велика увага приділяється оновленню їх матеріально-технічної бази

Аби більш детально ознайомитись із потребами громади, голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін регулярно здійснює робочі поїздки до всіх сільських рад району, де проводить виїзні прийоми громадян, спілкується з місцевими мешканцями та відвідує заклади соціальної сфери.
  Як приклад, сьогодні Роман Валерійович разом із депутатом районної ради Євгеном Хов’яковим взяв участь у загальношкільних батьківських зборах Бірківського НВК, під час яких поспілкувався з педагогічним колективом та батьками, ознайомився з потребами закладу та громади в цілому, а також відповів на ряд питань, які найбільше турбують мешканців.
Зокрема були порушені теми покращення інфраструктури, автобусних перевезень, землі, об’єднання громад. На всі питання голова РДА надав вичерпні відповіді та роз’яснення.       Звертаючись до присутніх, він зазначив: «Районна державна адміністрація не на словах переймається проблематикою освітніх закладів, сприяє їх позитивним змінам. Крок за кроком оновлюється матеріально-технічна база навчальних закладів, дидактичні матеріли, проводяться ремонтні роботи. Все це є можливим завдяки плідній співпраці з обласною державною адміністрацією, депутатським корпусом районної ради. Всі разом ми й надалі докладатимемо зусиль аби умови для навчання, проживання та праці громади Нововодолазького району стали більш комфортними».
  По завершенні батьківських зборів Роман Мерзлікін оглянув класи початкової школи з оновленими меблями. Наразі ще очікується комплект меблів (парти і стільці) для першого класу. В планах – закупівля телевізора, медіадошки, столів для вчителів, електроплити, посуду та меблів для їдальні (столи, стільці) для цього навчального закладу.
Батьки та вчителі висловили щиру вдячність Роману Валерійовичу за увагу, турботу та піклування про мешканців Бірківської громади.

Альбом: Голова районної державної адміністрації взяв участь у загальношкільних батьківських зборах
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/640 | Переглядів: 82Дата публікації: 19:04 05.12.2018