Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

5 грудня у всьому світі відзначається Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди щиро вітаю всіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня допомагає тим, хто цього потребує, хто робить нашу країну сильнішою.

Шановні волонтери! Вам притаманні добрі та чуйні серця, ви не минаєте чужої біди, завжди намагаєтесь допомогти, не шкодуючи ні сил, ні вільного часу. Висловлюю щиру вдячність за вашу людяність, небайдужість, безкорисливість, вагомий внесок у захист нашої держави. За свою діяльність ви не очікуєте ні грошей, а ні слави - найціннішою подякою для вас  є розуміння того, що ваша праця дійсно потрібна.

Нехай ваша доброта повернеться сторицею. Бажаю всім міцного здоров’я, оптимізму, невичерпної енергії злагоди і миру в нашій країні!

З повагою - голова Нововодолазької районної державної адміністрації Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/638 | Переглядів: 21Дата публікації: 11:02 05.12.2018