12 грудня відбудеться семінар

12 грудня відбудеться семінар

Тема семінару «Інтернаціоналізація бізнесу та торговельні суперечки

12 грудня 2018 року у рамках освітнього проекту «Абетка експортера – 2018» за участі: Наталії Мащенко, начальника юридичного відділу Харківської торгово-промислової палатиНаталії Внукової, завідувача кафедри управління фінансовими послугами ХНЕУ ім. С. Кузнеця, Ірини Лініченко, начальника управління обробки даних Головного управління статистики у Харківській області, Максима Серпухова, керівника науково-практичного проекту з розробки інструментів активізації експортної діяльності, а також успішних експортерів Харківщини відбудеться семінар «Інтернаціоналізація бізнесу та торговельні суперечки». Проект програми за посиланням.

Цільова аудиторія: представники підприємств малого та середнього бізнесу Харківської області, активної молоді регіону, менеджери відділів збуту, суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи підприємці, що зацікавлені в активній присутності власної продукції на зовнішніх ринках.

У рамках заходу учасники дізнаються про:

географічнуструктуру експорту товарів Харківщини за підсумками 9 місяців 2018 року;

інструменти отримання аналітичної інформації про тарифні та нетарифні бар’єри розвитку національного експорту, обсяги «недоторгованих ринків»;

перспективи застосування процедур фінансової медіації в Україні;

онлайн ресурси, які сприяють виходу товарів на зовнішні ринки збуту;

кейси співпраці з партнерами від успішних експортерів регіону.

Місце проведення: Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця (м. Харків, просп. Науки, 9-А, головний корпус, лабораторія № 3, 1 поверх).

Дата, час проведення: 12.12.2018 року, з 16 00 до 17 40

Запрошуємо представників бізнесу взяти участь у семінарі.

Реєстрація учасників: за даними, наданими в електронній формі, яка доступна за посиланням(https://goo.gl/forms/ZeSJJjE3RV3HOoUo2).

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/631 | Переглядів: 31Дата публікації: 13:42 03.12.2018