Ситуація в районі та області стабільна та контрольована

Ситуація в районі та області стабільна та контрольована

Відбулась нарада з питань територіальної оборони району

Днями під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна відбулась нарада з питань територіальної оборони району, в якій взяли участь голова районної ради, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники силових структур району, сільські та селищні ради, керівники сільськогосподарських підприємств Нововодолажчини.

Учасники засідання заслухали Указ Президента «Про введення воєнного стану в Україні» та Закон України Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні», які до уваги присутніх довів військовий комісар Нововодолазького районного військового комісаріату Роман Багмут, та обговорили особливості взаємодії військового комісаріату, органів державної влади та місцевого самоврядування щодо запровадження і здійснення в Нововодолазькому районі заходів і повноважень, передбачених Законом України «Про правовий режим воєнного стану».

Особливу увагу було приділено питанням територіальної оборони, забезпечення ресурсами відповідних підрозділів ТрО та підготовки до проведення зборів резервістів першої черги.

Підбиваючи підсумки наради, Роман Мерзлікін відзначив, що в Нововодолазькому районі, як і в цілому в області, ситуація стабільна та керована; влада всіх рівнів максимально вживає заходів для врегулювання ситуації. Голова РДА також наголосив на тому, що у відповідності до рішення Президента України заходи щодо обмеження конституційних прав і свобод громадян військовим командуванням не впроваджуються.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/630 | Переглядів: 39Дата публікації: 13:18 03.12.2018