Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Шановні працівники прокуратури!

Вітаю вас із професійним святом! Від вас, вашої праці великою мірою залежить збереження політичної стабільності, громадянського миру та спокою, зміцнення законності та правопорядку, надійний захист суспільства і громадян від злочинності та беззаконня, дотримання прав і свобод людини.

Сподіваюсь, що високий професіоналізм, безкомпромісність працівників органів прокуратури, помножені на досвід і знання, сприятимуть зміцненню законності та правопорядку, захисту прав і свобод людини.

У цей святковий день бажаю вам та вашим рідним щастя, міцного здоров’я,  благополуччя та успіху в професійній діяльності.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/625 | Переглядів: 23Дата публікації: 07:17 01.12.2018