Привітали людей з особливими потребами

Привітали людей з особливими потребами

Сьогодні в Нововодолазькому районному будинку культури, напередодні Міжнародного дня людей з особливими потребами відбувся урочистий захід та святковий концерт.

З теплими словами до людей із фізичними вадами звернулися заступник голови Нововодолазької районної державної адміністрації Ганна Вержековська, представник Нововодолазької районної ради Олександр Машталь, заступник голови Нововодолазької селищної ради з питань розвитку територій громади Віталій Столяренко, директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталія Абдула, голова районної ради ветеранів Василь Ступак та голова товариства «Злагода» Олена Мішина.

Ганна Анатоліївна, звертаючись до присутніх, зазначила, що Міжнародний день людей з особливими потребами - це ще один привід аби вклонитися людям, сильним волею і духом, а також нагадати громадськості, що уважне і милосердне ставлення до таких людей – це ознака справжньої цивілізованості та культури суспільства. Побажала присутнім і їх родинам доброго здоров'я, добра, миру і благополуччя.

Нововодолазька районна державна адміністрація в районі приділяється значну увагу по сприянню роботі громадських організацій інвалідів, підтримці спортсменів та творчих осіб з особливими потребами, подальшому впровадженню інклюзивної освіти та матеріальній допомозі організаціям, що займаються соціальною турботою.

Святковий настрій всім присутнім дарувала концертна програму за участю колективів художньої самодіяльності, під час якої були вручені подяки людям з інвалідністю, а по закінченню свята були вручені солодкі подарунки.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/623 | Переглядів: 39Дата публікації: 15:13 30.11.2018