Звернення голови Нововодолазької районної державної адміністрації до мешканців Нововодолажчини

Коментар щодо запровадження воєнного стану

Шановні мешканці Нововодолазького району!

Сьогодні набув чинності  Указ Президента «Про введення воєнного стану в Україні», який діятиме в 10 областях України, в тому числі Харківській, і триватиме 30 днів.

Жодних заходів, що можуть вплинути на повсякденне життя населення  не проводиться – вони спрямовані виключно на підвищення рівня безпеки та обороноздатності. Всі підприємства, установи та  організації працюють у звичайному режимі, деякі служби – в посиленому.

На сьогодні ситуація в області та в районі стабільна та контрольована, тому прошу зберігати спокій. Влада всіх рівнів робить все можливе задля врегулювання ситуації.

Голова районної  державної адміністрації Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/617 | Переглядів: 80Дата публікації: 19:30 28.11.2018