Порядок, безпеку та розвиток регіону буде забезпечено. Юлія Світлична

Порядок, безпеку та розвиток регіону буде забезпечено. Юлія Світлична

Голова ХОДА запевнила, що через запровадження на території регіону воєнного стану конституційні права жителів Харківщини обмежувати не будуть.

«Ситуація в Харківській області – стабільна та контрольована. Ніяких заходів, що можуть вплинути на повсякденне життя харків'ян та гостей нашого регіону, не проводитиметься. Усі заходи, які проводяться в регіоні, спрямовані на підвищення рівня безпеки та обороноздатності. Ми не скасовуватимемо спортивних змагань та масових свят. Наголошую: жоден ворог не порушить наші плани. Ми продовжуємо системно працювати, будувати та розвивати регіон. Порядок, безпеку та розвиток регіону буде забезпечено», - підкреслила Юлія Світлична.

Нагадаємо, Верховна Рада України затвердила Указ Президента «Про введення воєнного стану в Україні». Воєнний стан запроваджено в низці регіонів країни, в тому числі Харківській області.

За інформацією офіційного інтернет-представництва Харківської обласної державної адміністрації

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/611 | Переглядів: 56Дата публікації: 16:05 27.11.2018