Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Посилання
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
«Чорні жнива скорботи»
«Чорні  жнива  скорботи»

Поділитися новиною:

«Чорні жнива скорботи»

В Нововодолазькій центральній районній бібліотеці проведено урок-реквієм

        Народ України схиляє голову, перед трагічною сторінкою свого життя. 1932 рік… тридцять… чорний рік. Прах семи з половиною мільйонів стукає в наші серця; їх ніхто не судив, отже, ніхто не реабілітує. Ніхто, крім нас з вами, їхніх співвітчизників і довговічних боржників. Сьогодні ми вшановуємо пам’ять жертв Голодомору 1932 — 1933 років. Кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. Одна з найстрашніших таких сторінок — Голодомор, який призвів до небачених безневинних жертв. 

       24 листопада 2018 року в нашій державі будуть  відзначатися  85-ті роковини Голодомору .  З метою вшанування пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років  23 листопада  працівниками  Нововодолазької  центральної  районної  бібліотеки  було проведено урок-реквієм  «Чорні жнива скорботи» для учнів 10 та 11 класу Нововодолазького ліцею № 1.         

       Без болю не згадати страшні муки і переживання українського народу в 1932- 1933 роках. Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, які залишили життя земне у пекельних муках. Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1932 -1933 років  все одно хвилюватиме серця людей. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після тих страшних років. Вона завжди буде об'єднувати всіх живих одним спогадом, одним сумом, однією надією. Озиратися в минуле треба кожному. Треба осмислити власне минуле, зрозуміти його, бо історія повторюється. І коли люди не зроблять сьогодні висновків, то вони будуть ходити по колу.

        Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Воно — надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи!

Альбом: «Чорні  жнива  скорботи»
Альбом: «Чорні  жнива  скорботи»
Альбом: «Чорні  жнива  скорботи»
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/599 | Переглядів: 83Дата публікації: 09:08 26.11.2018
Версія для слабо- зорих