Роман Мерзлікін провів прийом громадян та оглянув роботу об’єктів соціальної сфери села

22 листопада голова Нововодолазької районної державної адміністрації Роман Мерзлікін з робочим візитом побував у Бірківській селищній раді, де провів плановий виїзний прийом громадян, під час якого з наболілими питаннями звернулись місцеві жителі. Переважно вони стосувались ремонту доріг, проблеми низького тиску природного газу, оформлення субсидій, випалювання сухостою, переоформлення землі.

На всі питання було надано детальні роз'яснення; частину з них вдалося вирішити на місці.

Цього ж дня Роман Валерійович оглянув роботу об’єктів соціальної сфери села, зокрема Бірківський НВК, де поспілкувався з педколективом та учнями, ознайомився з потребами закладу та оглянув приміщення школи й котельню, яка потребує змін; Бірківському ДНЗ – там було вручено бактерицидний опромінювач для дезінфекції приміщення, придбаний за сприяння благодійного фонду «Даруй Добро»; Липкуватівський НВК та Липкуватівський аграрний коледж, де також обговорили актуальні питання, що стосуються роботи закладів.

Робочі візити до сільських та селищних рад голова районної державної адміністрації здійснює регулярно, адже вони дають змогу таким чином не тільки наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблемами сільської громади. Як зазначив Роман Мерзлікін: "Є над чим працювати, але спільними зусиллями, поступово ми реалізуємо задумане задля гідного життя громади Нововодолажчини".

Альбом: Голова Нововодолазької РДА з робочим візитом побував у Бірківській селищній раді
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/595 | Переглядів: 49Дата публікації: 20:57 23.11.2018