В Нововодолазькій районній центральній бібліотеці діє виставка

В Нововодолазькій районній центральній бібліотеці діє виставка

«Голод: очищення правдою»

Голод… Це страшне слово повертає нас у далекі 1932 – 1933 роки. Український народ у смутку і скорботі доземно схиляє голови, вшановуючи пам’ять мільйонів його жертв, засуджуючи творців цієї чорної сторінки в історії України.

З  метою вшанування пам’яті  жертв голодомору, донесення  правди сучасникам про цю трагедію, у  читальному залі  Нововодолазької  центральної  районної  бібліотеки до 85-ї річниці Дня пам’яті жертв голодомору  експонується виставка-реквієм «Голод: очищення правдою».

Відкриті архівні документи ще і ще раз засвідчують, що авторами геноциду, штучного голодомору, фізичного знищення народу стали тодішня правляча влада, радянський політичний режим. Народ України пам’ятає сторінки свого життя, але з часом відійдуть у небуття свідки тих трагічних подій Великого Голодомору. А тому варто робити все, щоб нащадки, особливо молодь, знали про ті лихоліття, свято берегли їх у своїй пам’яті в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.

Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого, тому що пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни.

Альбом: В Нововодолазькій районній центральній бібліотеці діє виставка
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/591 | Переглядів: 20Дата публікації: 15:08 23.11.2018