Обговорили механізми компенсацій за пільгові перевезення

Обговорили механізми компенсацій за пільгові перевезення

Сьогодні під керівництвом голови районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна відбулось чергове засідання робочої групи з питань організації пасажирських перевезень та проведення компенсації за пільгове перевезення.

На початку засідання члени групи ознайомились з розрахунками витрат по всіх нині діючих маршрутах  в межах району. Кожній сільській раді рекомендовано визначитись з механізмом компенсацій перевізнику: впровадження талонів чи компенсація за кожен рейс.

В ході зібрання було вирішено до кінця року провести пробну кампанію, впровадивши в дію талони для пільгової категорії населення. Для цього до кінця листопада на сесіях сільських рад необхідно затвердити соціальну програму та форму талонів.

Протягом грудня буде оцінюватись наповнюваність маршрутів, рентабельність рейсів по району та остаточно вирішено яким зі способів буде проводитись компенсація за пільгове перевезення по сільським радам.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/590 | Переглядів: 79Дата публікації: 14:51 23.11.2018