Коментар голови районної державної адміністрації з нагоди Дня Гідності та Свободи

Шановні нововодолажчани!

Щиро вітаю Вас з Днем Гідності та Свободи! Цього дня ми низько вклоняємося всім захисникам української державності, подвигу загиблих патріотів, які пішли у вічність заради нашого з вами майбутнього. Давайте будемо гідними нащадками борців за свободу України та разом розбудовуватимемо сильне демократичне суспільство, в якому на всіх рівнях дотримуватимуться ідеалів справедливості, пануватиме закон і порядок.

Здоров’я всім нам, наснаги, добробуту та мирного неба. Слава Україні!

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/583 | Переглядів: 29Дата публікації: 08:17 21.11.2018