Нарада з питань перевезення

Нарада з питань перевезення

Створено робочу групу

Сьогодні в малій залі Нововодолазької районної державної адміністрації відбулась нарада з сільськими та селищними головами, за участі голови РДА Романа Мерзлікіна, першого заступника голови РДА Людмили Балюк, начальника управління з питань розвитку транспортної інфраструктури, торгівлі та фінансових ресурсів Департаменту економіки і міжнародних відносин Харківської обласної державної адміністрації Володимира Наконечного, голови районної ради Світлани Ротач, Мерефянського міського голови Веніаміна Сітова, директора ПП «Мерефянське АТП» Олександра Степанова, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації.
Питання, яке було розглянуто під час наради стосувалось організації пасажирських перевезень та проведення компенсації за пільгове перевезення.
Районна державна адміністрація всіляко намагається вирішувати питання, з якими звертаються мешканці району. Стосовно перевезень – ситуація складна. Автоперевізник до кінця року має намір припинити дію договору перевезення, але керівництвом району проводиться робота для продовження співпраці. Аби це стало можливим, керівництво ПП «Мерефянське АТП» запропонувало визначитись із порядком відшкодування компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян. В результаті обговорення було вирішено створити робочу групу для врегулювання даної ситуації та обговорення шляхів вирішення невідкладних питань.
Під час наради було також порушено питання стосовно відсутності автобусу, сполученням Нова Водолага – Винники, у зв’язку з неналежним технічним станом транспортного засобу. В результаті обговорення було знайдено компроміс із перевізником і вже найближчими днями даний маршрут буде відновлено.
Найближчим часом заплановано засідання робочої групи з питань організації пасажирських перевезень та проведення компенсації за пільгове перевезення.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/582 | Переглядів: 46Дата публікації: 17:34 20.11.2018