Відбулась семінар-нарада з юридичних питань

Відбулась семінар-нарада з юридичних питань

Засідання за участі представників області

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації відбулась семінар-нарада з селищними та сільськими головами, у якій також взяли участь начальник Головного територіального управління юстиції в Харківській області Тетяна Єгорова-Луценко, заступник начальника Управління - начальник відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції, голова районної ради Світлана Ротач, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.
На порядку денному було розглянуто питання доступності нотаріальних послуг для мешканців сільської місцевості; захисту прав землевласників та землекористувачів; новації законодавства у сфері стягнення аліментів та захисту економічних прав дітей.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/581 | Переглядів: 44Дата публікації: 17:31 20.11.2018