Шановні працівники сільського господарства Нововодолажчини!

Шановні працівники сільського господарства Нововодолажчини!

Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята та завершення сільськогосподарського року, який приніс багатьом із вас вагомі здобутки.

Загальновідомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Та завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню, досягнення в галузі сільського господарства нашого району очевидні. Кілька років поспіль ми займаємо лідируючі позиції в області по урожайності зернових культур. Зростають і показники тваринництва.

Висловлюю вам щиру вдячність за невтомну й самовіддану працю. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, втілюються в життя найсміливіші плани та задуми.  Бажаю вам міцного здоров’я, миру й злагоди в родинах, нових вагомих трудових здобутків в ім’я процвітання Нововодолажчини та України в цілому.

З повагою - голова Нововодолазької районної державної адміністрації Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/574 | Переглядів: 33Дата публікації: 07:21 18.11.2018