Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації

Дорогі юні друзі! Шановне студентство!

Щиро вітаю вас з Днем студента! Зараз у вас відповідальний період в житті: ви зробили важливий крок, обравши майбутню спеціальність - це перший ступінь становлення вас як професіоналів. Тепер належить здобувати знання, щоб потім з успіхом застосувати їх на практиці. Переконаний, сплине незначний час і ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю нашої держави.

Бажаю, щоб спогади про студентські роки завжди були яскравими і барвистими, навчання давалося легко, дружба зі студентської лави була найвірнішою і міцною, а перша студентська любов - найчистішою і красивою. Хай у житті всі дні будуть сонячними, сповненими радості й успіхів. Удачі у всіх починаннях, творчих досягнень, гармонійного духовного та фізичного розвитку. Вірю у ваше щасливе майбутнє, та щасливе майбутнє України.

З повагою - Роман Мерзлікін

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/573 | Переглядів: 42Дата публікації: 07:58 17.11.2018