Голова Нововодолазької РДА провів особистий прийом громадян

Голова Нововодолазької РДА провів особистий прийом громадян

Такі прийоми дають змогу не тільки наблизитись до людей, почути думку кожного, а й краще ознайомитись з наболілими проблемами громади.

Сьогодні голова районної державної адміністрації Роман Мерзлікін провів особистий прийом громадян, в ході якого з ряду питань до нього звернулися мешканці Ватутнської сільської ради.

Перше питання стосувалось зведення бювету. Нещодавно в селі Ватутіне було пробурено свердловину для забезпечення місцевих мешканців централізованою питною водою, та оскільки процес введення водопостачання в експлуатацію досить тривалий, жителі громади звернулися з проханням допомогти у встановленні споруди для набору питної води.

Роман Валерійович зазначив, що роботи з питань водозабезпечення с. Ватутіне тривають: розроблено проектно-кошторисну документацію, прокачано свердловину, проведено лабораторне дослідження води. Окрім того планується зведення нової водонапірної вежі Рожновського та інші відповідні роботи. Перше, що буде зроблено по завершенні тендерної процедури - прокладено підземну трубу до місця планового розташування бювету, після чого можна буде  приступити до наземних робіт.

Крім того, в ході прийому  були порушені питання ремонту доріг, процесу та перспектив об’єднання територіальних громад, медичної галузі та інше.

На всі питання було надано детальні роз’яснення, консультації та рекомендації щодо їх вирішення.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/569 | Переглядів: 98Дата публікації: 15:19 15.11.2018