Шановні працівники радіо, телебачення та зв'язку!
Шановні працівники радіо, телебачення та зв\

Шановні працівники радіо, телебачення та зв'язку!

Вітання голови Нововодолазької районної державної адміністрації Романа Мерзлікіна

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Сучасне суспільство неможливо уявити без різноманітних засобів комунікації, телебачення, мережі Інтернет та інших інформаційних технологій, які активно увійшли у наше повсякденне життя і стали його невід’ємною частиною. Адже для всіх нас важливо завжди бути в курсі подій, мати вільний доступ до інформації і спілкуватися без просторових та часових меж. Дякуємо Вам за об’єктивність, оперативність та  ґрунтовність інформації, за сумлінну та наполегливу працю.

З нагоди професійного свята бажаю вам невпинного професійного росту, невичерпної енергії, побільше творчих ідей, цікавих тем, натхнення, здоров’я, гарного настрою і задоволення від роботи. Хай усі ваші сміливі плани будуть реалізовані. Радуйте глядачів і слухачів своїми знахідками та досягненнями, залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/566 | Переглядів: 29Дата публікації: 07:30 16.11.2018