Уряд вніс зміни до постанови про оформлення паспорта у вигляді ID-картки

Уряд вніс зміни до постанови про оформлення паспорта у вигляді ID-картки

Зміни до постанови Кабінету міністрів України від 25 березня 2015 року №302

З 1 листопада 2018 року громадяни України матимуть можливість здійснити обмін паспорта у формі книжечки на паспорт у формі картки за бажанням у будь-який час.

Міграційна служба підкреслює, що обов’язкова заміна паспортів законодавством не передбачена. Відповідно до закону, всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їхньої дії.

Перший паспорт громадянина України видається безкоштовно. За заміну та відновлення документа необхідно сплатити адміністративний збір у розмірі 279 грн.

Нагадаємо, що запровадження паспорта у формі картки в Україні розпочалося у січні 2016 року, і до цього часу нові паспорти видаються лише в разі обміну паспорта замість втраченого або викраденого, а також особам, які досягли 14-річного віку та оформлюють паспорт уперше.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/564 | Переглядів: 34Дата публікації: 10:56 14.11.2018