До уваги відвідувачів ЦНАПу Нововодолазької районної державної адміністрації!

До уваги відвідувачів ЦНАПу Нововодолазької районної державної адміністрації!

Про нововведення

Шановні громадяни, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 302 від 25.03.2015 року (редакція від 05.10.2018 р.), якщо особа досягла 25 - чи 45 - річного віку та не звернулася протягом місяця для вклеювання фото до паспорта зразка 1994 року, громадянин повинен оформити паспорт у формі  ID-картки.

Також звертаємо увагу, що з 01 листопада 2018 року паспорт громадянина України у формі книжечки за бажанням можна обміняти на паспорт у формі ID-картки  за зареєстрованим місцем проживання. У Державній міграційній службі України підкреслюють, що обов’язкова зміна документів законодавством не передбачена, відповідно до закону всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їх дії.

Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/563 | Переглядів: 49Дата публікації: 10:22 14.11.2018