Зустріч з Бозількою Шедліх

Зустріч з Бозількою Шедліх

Бозілька Шедліх- одна з 1000 жінок, які в 2005 і 2006 роках були номіновані на Нобелівську премію світу.

12 листопада в Нововодолазькому районному будинку культури, за підтримки  ГО "Астерікс", управління праці та соціального захисту населення Нововодолазької РДА відбулась зустріч внутрішньо переміщених осіб, учасників АТО, працівників соціальної сфери Нововодолажчини з Бозількою Шедліх - хорваткою за походженням, яка близько 50 років проживає в Німеччині. До змістовної бесіди долучилась і заступник голови районної державної адміністрації Ганна Вержековська.

Майже все своє життя жінка присвятила праці, спрямованій на надання соціальної та психологічної допомоги біженцям, подоланню військової травматизації. За свою роботу в країнах колишньої Югославії жінка нагороджена орденом «За заслуги перед Федеративною Республікою Німеччина», двічі номінована на Нобелівську премію світу. Свого часу нею було засновано Центр допомоги біженцям, а також Фонд «Подолання», який надав допомогу десяткам тисяч людей з різних країн. І ось тепер вона вперше в Україні, де проведе кілька зустрічей та лекцій, поділившись безцінним досвідом з тими, хто пережив тяжкий період

Зустріч з нововодолажчанами минула в теплому, дружньому колі, де червоною ниткою пройшла думка, що звільнившись від старого, пережитого можна будувати плани на майбутнє, втілювати в життя нові мрії та ідеї.

Альбом: Зустріч з Бозількою Шедліх
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/556 | Переглядів: 69Дата публікації: 09:07 13.11.2018