На Нововодолажчині відбувся профорієнтаційний захід

На Нововодолажчині відбувся профорієнтаційний захід

Сучасний ритм життя диктує свої вимоги щодо успішної професійної самореалізації людини в житті. Зробити правильний вибір у юному віці – означає займатися улюбленою справою в майбутньому та будувати сильну могутню державу.

З метою орієнтації учнівської молоді в багатогранному світі професій та можливостями їх отримати, за сприяння Харківського обласного центру зайнятості 12 листопада в Нововодолазькому районному будинку культури  відбувся профорієнтаційний захід «Майстерня професій», за участі представників навчальних закладів Харківської області та провідних роботодавців району.

З напутніми словами та побажаннями вірного вибору майбутньої професії до учнівської молоді  Нововодолажчини звернулися перший заступник голови районної державної адміністрації Людмила Балюк, голова районної ради Світлана Ротач, заступник директора Харківського обласного центру зайнятості Олена Захуцька, директор Нововодолазької районної філії ХОЦЗ Алевтина Цимбал, начальник відділу освіти Нововодолазької селищної ради Ольга Козачок.

Протягом заходу всі бажаючі мали можливість особисто отримати інформацію про умови вступу, спеціальності, терміни навчання та ін. Окрім того можна було пройти тестування на визначення професійних здібностей, поспілкуватися з провідними роботодавцями району та отримати інформацію про можливість пройти тестування ОН-лайн «Моя професія: консультаційна мережа».

Альбом: На Нововодолажчині відбувся профорієнтаційний захід
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/555 | Переглядів: 56Дата публікації: 15:20 12.11.2018