Привітали працівників культурної ниви Нововодолажчини

Привітали працівників культурної ниви Нововодолажчини

Напередодні Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва, яке відзначається 9 листопада, в Нововодолазькому районному будинку культури відбулось урочисте відзначення кращих працівників галузі.

Привітати винуватців свята прибули голова Нововодолазької районної державної адміністрації Роман Мерзлікін та голова районної ради Світлана Ротач. Теплі слова подяки з побажаннями здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя лунали на адресу тих, хто своєю  щоденною працею  дарує незабутні хвилини радості спілкування зі святом мистецтва, зберігає, відроджує та розвиває народні традиції.

З нагоди свята цього дня відзначили кращих працівників галузі: Раїсу Калініну, завідуючу Вільхуватським СК; Юлію Марюхну, художнього керівника Просянського СБК; Олександра Тарасовського, художнього керівника Рокитненського СБК; Людмилу Міщенко, завідуючу Слобожанським СБК; Інну Сургай, художнього керівника Нововодолазького РБК; Марину Литовку, художнього керівника Караванського СБК.

Альбом: Привітали працівників культурної ниви Нововодолажчини
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/541 | Переглядів: 72Дата публікації: 16:31 07.11.2018