Відбулось засідання Робочої групи

Відбулось засідання Робочої групи

На порядку денному - підтримка та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад

Сьогодні під керівництвом голови Нововодолазької районної державної адміністрації відбулось засідання Робочої групи з питань підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад, за участі радника з питань децентралізації Харківського ВП Установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» Віктора Нестеренка, сільських та селищних голів.

На порядку денному було розглянуто питання реалізації Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад»; практичні аспекти реалізації добровільного об’єднання територіальних громад; фінансова спроможність бюджетів Нововодолазького району на 2019 рік; обговорення розрахунків фінансової спроможності сільських та селищних бюджетів у 2019 році; організація пасажирських перевезень та проведення компенсації за пільгове перевезення на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району у 2019 році.

Альбом: Відбулось засідання Робочої групи
Web-адреса: novovodolaga-rda.gov.ua/news/id/540 | Переглядів: 56Дата публікації: 16:22 07.11.2018